Produkty

Střešní krytina KINGA CZ

Střešní krytina, vyráběná firmou ROMAX CZ, s.r.o., je pokryta trvalým nástřikem podle nejnovějších technologií.

Na výrobu se používají plechy o tloušťce 0,45 - 0,55 mm, od výrobců U.S. STEEL Košice a ARCELOR MITTAL Europe. Ocelové jádro je pozinkováno a opatřeno vnějším nástřikem v barvách RAL. Vše je prováděno technologií COIL COATING, která zajišťuje trvalý a pevný povlak s dlouholetou životností. Dobře tvarovaný povrch krytiny zajišťuje bezproblémový odvod vody a zabraňuje usazování nečistot na jejím povrchu. Krytina je vyráběna s ochranou fólií nebo bez ní.

Krytina odpovídá nejpřísnějším evropským normám. Je elegantním doplňkem každého domu a díky svojí ceně a nejnovější profilové linii se stává stále oblíbenějším produktem v celé Evropě.

Krycí šířka1100 mm
Celková šířka1190 mm
Délka vlny184 mm
Výška vlny23 mm
Výška profilu38/43 mm
Hloubka prolisu15/20 mm
Délka modulu350/400 mm
Minimální bezpečný sklon střechy14°
Síla materiálu0,5 mm
Hmotnost~5 kg/m2
Min/Max. délka475 / 7000 mm


Příslušenství pro střešní plechovou krytinu (hřebenáč, ukončení hřebene, sněhové zábrany, lemovácí lišty, oplechování, úžlabí...) se vyrábí ze stejného ocelového nebo hliníkového plechu jako samotná krytina. Příslušenství pro střešní systém zahrnuje kompletní sortiment doplňků, které svojí kvalitou, barevnou škálou a funkčností splňují nejnáročnější požadavky pro úplnou funkčnost střešního systému.


Vizualizace střechy

Získejte lepší představu

Vizualizace